Rovnátka na zarostlý nehet

GTO špony (rovnátka) narovnají Vaše zarůstající nehty. Pokud trpíte na zarůstající nehty, pak mám pro Vás dobrou zprávu: v mnoha případech pomůže dobrá špona předejít operaci nehtu.

Příčiny zarostlých a zkroucených nehtů jsou různé: deformace jako vbočený palec (hallux valgus), poruchy růstu, nadměrná délka prstů, překřížení prstů, nevhodná obuv a špatné střihání nehtů.

Použití nehtových špon nabízí účinnou alternativu k často prováděným operacím. Je vhodná pro lehčí případy, jako je podpora rovného růstu nehtu nebo u bolestivě zarostlých nehtů s hypergranulovanou tkání. Po nasazení nehtové špony může pacient okamžitě znovu pracovat.

Nová nehtová špona Orthonyxie firmy GERLACH TECHNIK je třídílná špona a slouží k terapeutickému ošetření zarostlých nehtů  a k narovnání růstu nehtů.

GTO špona se skládá z levého a pravého ramena špony a U-smyčky. Po nasazení se drátek na nehtu fixuje malou kapkou zdravotního gelu.

U rovnátek na nehty je důležité, aby profesionální specialista ovládal jejich nasazení a na základě své zkušenosti zvolil správný typ a poté utažení odpovídající příslušné situaci. I v této technice jsem vyškolena MUDr. Marií Součkovou a Miriam Tejklovou a svou odbornost mohu prokázat certifikátem.

Zdroj: Leták firmy GEHWOL