Přístroj na suchou pedikúru

V současné době je na trhu řada přístrojů na suchou pedikúru, zejména pak trh zaplavují levné přístroje, a proto je orientace velmi složitá. Já jsem si vybrala to nejlepší na našem trhu - Rolls-Royce mezi přístroji - přístroj Podolog One.  Je to inovovaná verze přístroje, je vhodný pro použití v oblasti pedikúry, manikúry a lékařské péče o nohy.

 

Přístroj Podolog One je tichý, s účinným odsáváním prachu vzniklého při broušení. Na každý zákrok a úkon jsou určeny speciální frézy, které slouží ke zcela bezbolestnému ošetření, vyhlazení chodidel a nehtů a odstranění otlaků, ztvrdlé kůže, případně i kuřích ok. Bez narušení celistvosti kůže ošetří a dokonale vyhladí chodidla i nehty na vašich nohou. Na závěr ještě povrch vašich nehtů můžeme vyleštit.

Ošetření nohou je příjemné, bezbolestné a to i při ošetření bolestivých poranění nebo nohou s jemnou kůží se zvýšenou citlivostí.

Při suché pedikúře není obnažena spodní citlivá vrstva kůže jako při klasické mokré pedikúře. Na chodidle zůstává tenká vyhlazená vrstva pevnější vrchní kůže. Díky tomu nedochází k rychlému obnovení otlaků. Výsledek ošetření nohou vám vydrží zpravidla 4 až 6 týdnů.

Suchá pedikúra ošetřuje nohy bezbolestně – bez použití skalpelu. Provádí se obroušením ošetřovaných míst frézkou se speciálními nástavci (diamantovými nebo z tvrdokovu). Nemůže tedy dojít k říznutí skalpelem nebo credem (žiletkou) a následným komplikacím. Je vhodná pro všechny, zvláště pak pro lidi s onemocněním žil, diabetem, ischémií, kardiaky, těhotné ženy, klienty s poruchou srážlivosti krve nebo užívající léky na ředění krve. Nedochází ke krvácejícím poranění kůže.

Tato metoda dokáže výrazně pomoci klientům se suchou popraskanou kůží, se zhrubělými nebo s vysokými nehty, s kuřími oky a s bolestivými otlaky. Výsledek je zřejmý již po první provedené pedikúře.

Díky systému čištění, desinfekce a sterilizace je zajištěna maximální hygiena při pedikérském zákroku. V době nárůstu chorob typu AIDS, TBC, žloutenky (Hepatitis B) je to proto velmi významné.

Na rozdíl od klasické formy pedikúry mohou přístrojovou pedikúru absolvovat i lidé postižení cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.